Franchise Olanakları

Lezzetli Ürünler

Corner pizza sürekli yenilediği menüsü ve ürün çeşitleriyle her zaman müşterilerimizin damak tadını yakalamaya çalışmaktadır.

Bize Özel Alt Yapı

Corner pizza ’da sipariş alımından, çağrı merkezine kadar bütün alanlarda bize özel alt yapı kullanılmakta ve sistem gerekliliğine göre sürekli güncellenmektedir.

Profesyonel Destek

Corner pizza‘da her pozisyona özel sınıf ve restoran eğitimleri vermekteyiz. Çalışan gelişimleri ve eğitimleri her alanda desteklenmektedir. Pazarlama, Satış, Bilgi işlem, denetim olmak üzere bütün departmanlar sınırsız destek sağlamaktadır. Lokasyon noktalarında gerekli analizler yapılarak franchiselarımıza yol gösterilmektedir.

Önemli Fırsatlar

Corner pizza yerel bir marka olmanın avantajını her alanda kullanmaktadır. Karar verme aşamasını kendi içerisinde hızlı bir şekilde almaktadır. Bu da işleri hızlandırmakta sisteme hareket sağlamaktadır. Düşük yatırım maliyeti ve düşük maliyetler ile kısa zamanda istenilen hedeflere ulaşılmaktadır.

Franchisee Ağına Katılın

Corner pizza 2006 yılından itibaren doğru lokasyonlarda açtığı restoranlarla emin adımlarla büyümektedir. Açılan her restoran açıldığı günden itibaren yukarıya doğru giden bir satış grafiği sergileyerek hızlı bir şekilde yükselmektedir.

%100 müşteri memnuniyetine inanan kadromuz ve hızlı karar alma mekanizmamız sayesinde her zaman kendimizi geliştiriyoruz.

Sizleri de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız sizlerle kocaman bir aile olacağız ve Marka değerimiz her geçen gün artıracağız.

Eğitim ve Denetim

Bütün Corner Pizza restoranlarında aynı lezzeti ve kaliteyi sağlamak birinci hedefimizdir. Bu da ancak eğitimli personeller sayesinde olacaktır. Bunun bilinci içerisindeyiz. Bu yüzden Pizzabulls’un oluşturduğu eğitim ve denetim departmanı vardır.

Personelin işe girdiği andan oryantasyonla başlayan eğitim süreci hiçbir zaman bitmemekte, pozisyonlara özel eğitimlerle devam etmektedir.

Franchise için işe başvuran işletmeci adayımız sisteme kabul edildiğinde; restoranı açılana kadar sistemle ilgili bütün gereklilikleri kapsayan bir eğitim programına alınmaktadır.

Ayrıca çalışacak personeller ürün hazırlamaktan, müşteri karşılamaya kadar bir çok alanda eğitilmektedir. Bu eğitimlerden başarılı olan kişiler pozisyonlarına göre 2 yada 3 gün süren sınıf eğitimlerine alınarak, yapılan sınav sonunda sertifika almaya hak kazanmaktadırlar.

Restoranlardaki Kalite, Servis, Temizlik ve Müşteri uygulamaları da her ay denetlenmekte ve her restoranın aynı bakış açısı ile çalışmaları sağlanmaktadır.

Reklam ve Pazarlama

Reklam ve Pazarlama uygulamaları Ulusal ve Yerel çalışmalar olmak üzere bölümlere ayrılmaktadır. Ulusal pazarlama da bütün şubelerde uygulanacak promosyon ve aktiviteler planlanmaktadır.

Bunun yanında restoranın kendi ticari bölgesine özgü yerel satış aktiviteleri yapılmaktadır. Satış ve Pazarlama departmanımız tarafından bütün bu işlemler organize edilmektedir.

Böylelikle hedefe yönelik etkin çalışma yapılmaktadır. Yapılan bütün bu çalışmalar sayesinde restoran satışları açıldığı günden kısa bir süre sonra hızlı satış artışları görülmektedir.

Reklam ve Pazarlama da radyo reklamları, billboardlar, broşürler gibi her türlü pazarlama stratejileri kullanılmaktadır.

Hammadde ve Lojistik Desteği

Corner Pizza restoranlarına her türlü ürünü hazır olarak sevk etmektedir. Haftada birkaç kez yaptığımız sevkiyatlar ile herhangi bir ürün sıkıntısı yaşamadan operasyonunuzu sürdüreceksiniz.

CORNER Pizza iyi bir altyapı, sürekli destek ve rehberlikle başarıya ulaşmanın öyküsüdür.

Corner Pizza işletmecisi olmak hiçbir zaman eksilmeyen bir heyecan ve amatör ruhun profesyonel ellerde şekillenmesi bununla beraber ortak bir hedefe beraberce ulaşmanın hazzını yaşamaktır. Sürekli gelişen bir sistem, rehberlik ve danışmanlık, teknolojik altyapı, düzgün işleyen bir lojistik destek ve tabiî ki sonucunda en kaliteli malzemelerin kullanıldığı muhteşem ürünler. Tüm bunlar her şeyden önce Müşteri memnuniyeti sağlamak amacı güden bir felsefenin ürünü.

Bütün bu saydıklarımın birleşimi işletmeciye maddi ve manevi tatmini yaşatıyor, sistem içine büyümek ve gelişmek arzusunu yaratıyor. Corner Pizza işini sahiplenen , hedeflerini belirlemiş ve sistemi uygulayan işletmeciler için kısa vadede büyük kazançlar sunuyor.

Sizlerde franchise başvurusu yaparak, sistemimize dahil olduğunuzda bu dinamik yapının içinde olacaksınız. Hep birlikte emin adımlarla büyüyerek hem ülke ekonomisine hemde istihdama katkı sağlamanın mutluluğunu yaşayacağız.

Ekteki franchise başvuru formunu doldurarak ilk adımı atın sizlerle iletişime geçelim ve aramıza Hoş Geldiniz diyelim…